Past Classes 

2013-2014 Class

Ryan Beal, Evansville

Jill Bennett, Brazil

Andrew Bourne, Fort Wayne

Brittany Brown, Richmond

Jodi Buoscio, Elkhart

Aaron Buxser, Indianapolis

Bryan Chatfield, Indianapolis

Christopher Coyle, Derby

Chad Crabtree, Elkhart

Clifton Dennis, Indianapolis

Drew Farrington, Lewisville

Darcie Fawcett, Bloomington

Melissa Greathouse, Evansville

Will Hall, Cicero

Bryan Hannon, Indianapolis

Chad Harris, Wabash

Heath Hensley, Muncie

Phil Johnson, Indianapolis

Adam Jones, Anderson

Zac Karanovich, Indianapolis

Brooks Kirchgassner, Indianapolis

Annie Mansfield, Indianapolis

Nicki McNally, Carmel

Amanda Meier, Columbia City

Trevor Miller, Lafayette

Saba Mohammed, Gary

Lauren Morgan, Indianapolis

Derek Morris, Indianapolis

Lauren Petersen, Indianapolis

Fady Qaddoura, Indianapolis

Jennifer Rice, Bloomington

Taylor Schaffer, Indianapolis

Laura Smoots, Indianapolis

Rebecca Tomerlin, Portage

Steve Walsh, Indianapolis

Clayton Whitson, Elwood

 

 

 

2014-2015 Class

Ferdinand Alvarez, Portage

Alycin Bektesh, Bloomington

Amy Blaker, Merrillville

Kacey Blundell, Terre Haute

Alexander Burton, Evansville

Megan Butler, Fort Wayne

Cesia Carmona, Avon

Kelli Chavez, Plymouth

Sarah Chestnut, Indianapolis

Allison Chopra, Bloomington

Andrew Durham, Kokomo

Chelsea English, Indianapolis

Megan Erwin, Elkhart

Alfredo Estrada, East Chicago

Gregory Garrett, Indianapolis

Eve Granatosky, Mishawaka

Chris Grider, Greenwood

Abbie Gruwell, Columbus

Ashley Gurvitz, Noblesville

Aaron Harrison, Indianapolis

Courtney Hodgson, Carmel

George Hornedo, Indianapolis

Cloteal LaBroi, East Chicago

Lori Latham, Gary

Patrick Lockhart, Indianapolis

Steven Marcus, Gary

Sean Mobley, Indianapolis

Ranjanpreet Nagra, Greenwood

Jorge Ortiz, Fort Wayne

Liam Roche, Indianapolis

Abbey Rogers, Terre Haute

Brian Rosario, Indianapolis

Madalyn Sade-Bartl, Churubusco

Charles Sebring, Vincennes

Brian Smith, Leesburg

Josh Staten, New Albany

Carley Turow, Indianapolis

Latisha Varnesdeel, Indianapolis

Ryan Waggoner, Indianapolis

Alissa Wetzel, Indianapolis

 

 

2015-2016 Class

Ose Agho, Indianapolis

Nicholas Brown, Fort Wayne

Joseph Canarecci, Mishawaka

Tyler Cooley, Markle

Angela Demaree, Indianapolis

Patrice  Duckett, Indianapolis

Kareemah Fowler, South Bend

La'Kisha Girder, Gary

Andrew Hanna, Anderson

Joy Holliday, Gary

Russell Hollis, Indianapolis

Jon Hooker, New Palestine

Andrea Hulsman, Jasper

Matthew Impink, Indianapolis

Jordan Isaacs, Carmel

Ayden Jent, Indianapolis

Aaron Ketzenberger, Indianapolis

Vanessa Malapote, Vincennes

Jessica  McClellan, Bloomington

Amelia McClure, Zionsville

Jerry Parkinson, Evansville

Josh Peters, Indianapolis

Tony Piazza, Muncie

Leah Pyle, Indianapolis

Matthew Richter, Richmond

Tieree Reid, Indianapolis

Wanda Savala, Bloomington

Michael Shanabarger, Churubusco

Josh Stigdon, Scottsburg

James Strickland, Indianapolis

Ryan Strode, Cedar Lake

Finis Tatum IV, Indianapolis

Shaunestte Terrell, Indianapolis

Alexus Tucker, Indianapolis

Alexander Uryga, LaPorte

Marcus Williams, Gary

Nickolas Williams, Indianapolis

Jennifer Woronecki-Ellis, Hobart

Mike Zonder, Avon

 

 

2016-2017 Class

Vincent Aguirre Greencastle

Elisheva Aneke, Bloomington

Brendan Betz, Lafayette

Jason Burcham, Brownsburg

Brian Cavanaugh, Indianapolis

Amber Comer, Indianapolis

Martin Da Costa, Munster

Leslie Dillon, Gary

Donnell Duncan, Indianapolis

Andrew Emhardt, Indianapolis

Kaisa Goodman, Bloomington

Jessica Griffith, Indianapolis

Elizabeth Hyde, Indianapolis

Krystina Jarboe,  New Albany

Emma Jay, Indianapolis

Benjamin Johnson, Fort Wayne

Hannah Jones, Indianapolis

Daniel Krouse, Indianapolis

Lindsay Malloy, Warsaw

Andrew Merkley, Indianapolis

Grace Miller, Indianapolis

Christine Minter, Dyer

Thomas Pappas, Bloomington

Rodney Pol, Chesterton

Tasha Reed Outlaw, South Bend

Benjamin Schoch, Fort Wayne

Amy Schwarz, Indianapolis

Maurice Scott, Indianapolis         

Tierney Sharpe-Dioffo, Indianapolis

Adina Spears, Indianapolis

Greg Stowers, Indianapolis

Michael Sullivan, Indianapolis

Courtney Tritch, Fort Wayne

Angie Troyer, Elkhart

Mallory Utley, Indianapolis

Amanda Vinup-Noell, Guilford

Carl Weatherspoon Jr., Gary

Matthew Weaver, Indianapolis

Joel Weyrauch, Indianapolis

Jacquese "Jackie" White, Gary

Julian Winborn, Terre Haute

 

 

 

2017-2018 Class

Amy Allen Sekhar, Richmond

Jacob Burnett, Mishawaka

Chris Chyung, Dyer

Aspen Clemons, Anderson

Stephanie Crandall, Fort Wayne

Matt Cummings, Greencastle

Jolie Dalton, Indianapolis

Christina Downey, Noblesville

Bennett Fuson, Indianapolis

Poonam Gill, Fishers

William Grover III, Floyds Knobs

Matthew Gunn, Indianapolis

Lovell Houston, Zionsville

Peter Iversen, Bloomington

Hannah Klass, Newburgh

Kristen  Matha, Indianapolis

Pedro Navarrete, Terre Haute

Maria Norman, Fort Wayne

Erika Oliphant, Bloomington

Hanna Omar, Columbus

Matthew Parr, Lafayette

RaCia Poston, Indianapolis

Amanda Qualls, Goshen

Regina Robinson Ungar, Evansville

Michael Rodriguez, Hobart

Ronnie Saunders, Indianapolis

Nic Sigler, Bloomington

Nicholas Siler, Milltown

Andrew Stanley, Indianapolis

Pablo Svirsky, Indianapolis

Susan Turner, Terre Haute

Elizabeth Valencia, Indianapolis

Emily Voorde, South Bend

Elaine Wagner, Columbus

Stephanie Wakeland, Bloomington

Heather Walker, Hobart

James Wells, Carmel

Martha Whitmill, Bloomington

Michelle Wietbrock, West Lafayette

Lauren Zuber, Fort Wayne

 

2018-2019 Class

Jamal Abdulrasheed, Indianapolis

Lonnie Austin, Muncie

Laura Blaydes, Coatesville

Samantha Bresnahan, Indianapolis

James Campbell, Indianapolis

Al Carroll, Indianapolis

Jamie Cline, Columbia City

UnoBlessed Coons, Indianapolis

Rachel Cote, Monticello

Ilisha Dowell,Fishers

Jeremy Eltz, Carmel

Melinda Fountain, Granger

Angela Fultz, Fremont

Matthew Giffin, Indianapolis

William Godwin, Gary

Jennifer Kersey, Rockville

Kiersten Knies, Jasper

Jacob LeDonne, Logansport

Kaitlin Moore Morley, Evansville

Esteban Ortiz, Indianapolis

Julia Passwater, Indianapolis

Ashley Pirani, Bloomington

Stephen Powaga, Holton

Peter Radakovich Crown Point

Angela Ruphock-Schafer, Plymouth

Jacy Rush, Indianapolis

Alec Sanderson, Elkhart

Casey Sewell, Indianapolis

William Smith, Bloomington

Connor Sullivan, South Bend

Barry Tyler Jr., Hammond

Angel Valentin, West Lafayette

DeAnna Watson, Fort Wayne

Cody Wilson, Greenwood

Lauro Zuniga, Cromwell

 

 

2019-2020 Class

Tim Barr, Fort Wayne

Benjamin Blohm, Valparaiso

Dora Boyd, Fort Wayne

William Brewer, Zionsville

Rosie Bryant, Indianapolis

Kyle Casteel, Indianapolis

Abel Contreras, Indianapolis

Lisa DeBerry, South Bend

James Dillon, Gary

Emily Duff, Fort Wayne

Kelly Flynn, Monrovia

Greg Harrell, Indianapolis

Makinzie Hoagland, Bloomington

Ruth Hook, Hartford City

Ethan Hudson, Indianapolis

Jessica  Irvine, Indianapolis

Jeremiah King, Gary

Haneefah Khaaliq, Gary

Jennica Liberatore, South Bend

Gabriel McFadden, Indianapolis

Amanda Parkinson, South Bend

Crystal  Paschal, Indianapolis

Thomas Peck, Connersville

James Powell, Evansville

Kent Sallaz, Fort Wayne

Jane Santucci, Terre Haute

Paul Satchwill, Batesville

Amera Schaefer, Indianapolis

Jacob Simpson, Bloomington

Kristen  Smole, Elkhart

Christopher Spurgeon, Mount Vernon

Eric O.   Sutton III, Indianapolis

Jennifer Tursi, Indianapolis

Samuel Ujdak, Bloomington

Misty Warren Ronau, New Albany

Tobin Williamson, Charlestown

Kayla Wright, Indianapolis

Jeremy Yancey, Gary

Adriana Zermeno, Indianapolis